Ochiq ma’lumotlar PF-3299
1. 2024-yil 1-chorakda Qoraqalpog‘iston Respublikasi byudjetdan ajratilgan mablag‘larning chegaralangan miqdorining o‘z tasarrufidagi byudjet tashkilotlari kesimida taqsimoti to‘g‘risida
2. 2024-yilda Qoraqalpog‘iston Respublikasi bo‘yicha kapital qo‘yilmalar hisobidan amalga oshirilayotgan loyihalarning ijrosi to‘g‘risidagi
3. 2024-yilda Qoraqalpog‘iston Respublikasida o‘tkazilgan tanlovlar (tenderlar) va amalga oshirilgan davlat xaridlari to‘g’risida
4. 2024-yilda Qoraqalpog‘iston Respublikasi tomonidan asosiy vositalar xarid qilish uchun o‘tkazilgan tanlovlar (tenderlar) va amalga oshirilgan davlat xaridlari to‘g‘risida
5. 2024-yilda Qoraqalpog‘iston Respublikasi tomonidan kam baholi va tez eskiruvchi buyumlar xarid qilish uchun o‘tkazilgan tanlovlar (tenderlar) va amalga oshirilgan davlat xaridlari to‘g‘risida
6. 2024-yilda Qoraqalpog‘iston Respublikasi tomonidan qurilish, rekonstruktsiya qilish va ta’mirlash ishlari bo‘yicha o‘tkazilgan tanlovlar (tenderlar) to‘g‘risida
7. 2024-yilda O‘zbekiston Respublikasining Davlat byudjetidan moliyalashtiriladigan ijtimoiy va ishlab chiqarish infratuzilmasini rivojlantirish dasturlarining ijro etilishi to‘g‘risidagi
8. 2024-yilda O‘zbekiston Respublikasining Davlat byudjetidan moliyalashtiriladigan ijtimoiy va ishlab chiqarish infratuzilmasini rivojlantirish dasturlarining ijro etilishi to‘g‘risidagi
15. Qoraqalpog‘iston Respublikasi mahalliy byudjetining qo‘shimcha manbalari hisobidan xarid qilingan tovarlar hamda xizmatlar, qurilish, rekonstruktsiya qilish va ta’mirlash ishlari olib borilayotgan ob’ektlar ro‘yxati, shuningdek qurilish-ta’mirlash ishlarining moliyalashtirilishi to‘g‘risida
16. Qoraqalpog‘isiton Respublikasida tashabbusli byudjetlashtirish natijalari bo‘yicha
17. Qoraqalpog‘iston Respublikasi fuqarolar tashabbusi jamg’armasi mablag‘larini shakllantirilishi yuzasidan
18. Fuqarolar tashabbusi jamg’armasidan jamoatchilik fikri asosida shakllantirilgan (g‘olib deb topilgan) tadbirlarni moliyalashtirish uchun yo‘naltirilgan mablag‘lar
19. “Mahalla” xayriya jamoat fondining Qoraqalpog‘iston Respublikasi, viloyatlar va Toshkent shahar bo‘limlari, tuman va shaharlar bo‘linmalari huzurida ochilgan “Saxovat va ko‘mak” jamg‘armasi mablag‘larining yo‘naltirilishi to‘g‘risidagi hisobotlarni o‘z rasmiy veb-saytlarida joylashtirish. (Hisobot choragidan keyingi oyning 25 sanasiga qadar)

Открытые данные по ПФ-3299
1. О распределении ограниченной суммы средств, выделенных из бюджета Республики Каракалпакстан в 1 квартале 2024 года между подконтрольными бюджетным организациям
2. О реализации проектов, реализуемых за счет капитальных вложений в Республике Каракалпакстан в 2024 году
3. О конкурсах (тендерах), проводимых в Республике Каракалпакстан в 2024 году, и государственных закупках
4. О конкурсах (тендерах), проводимых Республикой Каракалпакстан в 2024 году на приобретение основных средств и государственных закупках
5. О конкурсах (тендерах), проводимых Республикой Каракалпакстан в 2024 году на закупку малоценных и скоропортящихся товаров и государственных закупках
6. О конкурсах (тендерах), проводимых Республикой Каракалпакстан в 2024 году на выполнение строительных, реконструкционных и ремонтных работ
7. О реализации программ развития социальной и производственной инфраструктуры, финансируемых из Государственного бюджета Республики Узбекистан в 2024 году
8. О реализации программ развития социальной и производственной инфраструктуры, финансируемых из Государственного бюджета Республики Узбекистан в 2024 году
15. О перечне товаров и услуг, приобретаемых за счет дополнительных средств местного бюджета Республики Каракалпакстан, объектов, находящихся на стадии строительства, реконструкции и ремонта, а также о финансировании строительных и ремонтных работ
16. Об итогах инициативного бюджетирования в Республике Каракалпакстан
17. По вопросам формирования средств Фонда гражданской инициативы Республики Каракалпакстан
18. Средства, направляемые из Фонда Гражданской Инициативы на финансирование мероприятий, формируемых на основе общественного мнения (объявленных победителями)
19. Отчеты о распределении средств фонда «Щедрость и поддержка», открытого в присутствии благотворительного общественного фонда «Махалля» Республики Каракалпакстан, областных и Ташкентских городских отделений, районных и городских отделений, размещаются на их официальных местах. веб-сайты. (до 25 числа месяца, следующего за отчетным кварталом)